Sukcesy naszych uczniów

SUKCESY UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM  2017/2018


Sukcesy edukacyjne uczniów

Agata Wyschka-  I miejsce w gminnych eliminacjach Wojewódzkiego Konkursu z Języka niemieckiego (po weryfikacji przez komisję wojewódzką). Finalistka konkursu wojewódzkiego.

Agata Wyschka – II miejsce w eliminacjach gminnych  konkursu recytatorskiego Jugend trägt Gedichte vor”.

Paulina Zeisig – III miejsce w eliminacjach gminnych  konkursu recytatorskiego „Jugend trägt Gedichte vor”.

Jacek Langer –I miejsce w gminnych eliminacjach Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

Michał Janiszewski - II miejsce w gminnych eliminacjach Wojewódzkiego Konkursu z Języka angielskiego

Agata Nierle – II miejsce w gminnych eliminacjach Wojewódzkiego Konkursu z Języka angielskiego

Michał Janiszewski -I miejsce w gminnych eliminacjach Wojewódzkiego Konkursu z historii

Łukasz Kroker- III  miejsce w gminnych eliminacjach Wojewódzkiego Konkursu z historii

Natalia Sładek - II miejsce   w Miejsko-Gminnym Turnieju Recytatorskim dla klas I-III kategoria klas I

Krystian Golas - III miejsce   w Miejsko-Gminnym Turnieju Recytatorskim dla klas I-III kategoria klas I

Tobiasz Kwoczała - III miejsce   w Miejsko-Gminnym Turnieju Recytatorskim dla klas I-III kategoria klas I

Bartosz Warzecha- I miejsce w Miejsko-Gminnym Turnieju Recytatorskim dla klas I-III kategoria klas III

Marta Warzecha - I miejsce w Miejsko-Gminnym Turnieju Recytatorskim dla klas I-III kategoria klas III

Angelika Szablicka - II miejsce w Miejsko-Gminnym Turnieju Recytatorskim dla klas I-III kategoria klas III

Weronika Wolany - II miejsce  w Miejsko-Gminnym Turnieju Recytatorskim dla klas I-III kategoria klas III

Kacper Kępkowski-  III miejsce  w Miejsko-Gminnym Turnieju Recytatorskim dla klas I-III kategoria klas III

Sebastian Paczuła- III miejsce  w Miejsko-Gminnym Turnieju Recytatorskim dla klas I-III kategoria klas III

Weronika Kwoczała - I miejsce w Miejsko-Gminnym Turnieju Recytatorskim dla klas IV-V  kategoria klas IV

Natalia Gnielka - II miejsce w Miejsko-Gminnym Turnieju Recytatorskim dla klas IV-V  kategoria klas IV

Vanessa Imiela - II miejsce w Miejsko-Gminnym Turnieju Recytatorskim dla klas IV-V  kategoria klas IV

Krzysztof Kroker - II miejsce w Miejsko-Gminnym Turnieju Recytatorskim dla klas IV-V  kategoria klas IV

Szymon Izbicki - III miejsce w Miejsko-Gminnym Turnieju Recytatorskim dla klas IV-V  kategoria klas IV

Mateusz Tiszbierek - III miejsce w Miejsko-Gminnym Turnieju Recytatorskim dla klas IV-V  kategoria klas IV

Paulina Zeisig- - I miejsce w Miejsko-Gminnym Turnieju Recytatorskim dla klas IV-V  kategoria klas V

Paulina Barteczko- II miejsce w Miejsko-Gminnym Turnieju Recytatorskim dla klas IV-V  kategoria klas V

Jacek Langer, Agata Nierle, Daniel Wycisło, Agata Wyschka (drużyna kl.VII) - I miejsce w Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym - etap gminny

Krzysztof Koszucki, Łukasz Kroker, Zuzanna Nowak, Kinga Warzecha (drużyna kl.VI) - II miejsce w Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym - etap gminny

 

Sukcesy sportowe uczniów

Indywidualne Biegi Przełajowe - etap gminny:
Kwoczała Weronika  - III miejsce
Dragon Szymon - IV miejsce
Dzieńska Weronika - I miejsce
Larisz Marcel - VII miejsce
Wyschka Agata - III miejsce
Matuszek Rafał - II miejsce
Kroker Łukasz - II miejsce

Indywidualne Biegi Przełajowe - etap powiatowy:
Kwoczała Weronika - V miejsce - awans na etap wojewódzki
Dzieńska Weronika - III miejsce - awans na etap wojewódzki
Matuszek Rafał - XI miejsce

 

Gościmy

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka

Odsłon artykułów:
121694
Free business joomla templates